Skip to content

Masaż gorącymi kamieniami

Czujesz zmęczenie i osłabienie, masz dość stresu?
Masaż gorącymi kamieniami to najlepsze rozwiązanie.

Jeśli czujesz zmęczenie i osłabienie, masz dość nadmiernych sytuacji stresowych – masaż kamieniami to najlepsze rozwiązanie.

Masaż gorącymi kamieniami to połączenie ciepłych kamieni z odpowiednimi technikami masażu. Jest zbawienny dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu. Masaż silnie relaksuje stres i zmęczenie, regeneruje całe ciało, wykonywany jest spokojnymi, harmonijnymi ruchami za pomocą rozgrzanych do 60′ kamieni oraz olejków. Masaż ten zadziała również doskonale na Twoją skórę. Poprawi jej elastyczność i pomoże w walce z cellulitem.

Masaż kamieniami łączy w sobie tradycyjne techniki masażu oraz działanie gorących kamieni bazaltowych. Podgrzane do odpowiedniej temperatury (40-60 stopni) kamienie służą do masażu ciała, stóp i rąk. Bazalt to ciemna zastygła lawa wulkaniczna, dobrze utrzymująca i oddająca ciepło. Ciepło, które osoba masowana odczuwa podczas zabiegu pomaga w przekazywaniu energii przy jej niedoborze oraz absorbowaniu jej nadmiaru z chorej części ciała.

Masaż gorącymi kamieniami – efekty, korzyści

Masaż gorącymi kamieniami ma pozytywny wpływ na:

Układ krwionośny – poprawia krążenie, rozszerza naczynia krwionośne, ułatwia odpływ krwi żylnej, podwyższa puls i przyspiesza pracę serca;
Układ chłonny – poprawia cyrkulację limfy, przyspiesza wydalanie przez komórki produktów przemiany materii;
Układ nerwowy – łagodzi objawy stresu, działa uspokajająco i relaksująco;
Układ mięśniowy – wspomaga regenerację po długotrwałym wysiłku, poprawia napięcie i elastyczność mięśni;
Skórę – wysoka temperatura powoduje otwieranie porów skóry, przyspiesza obieg krwi i limfy w naczyniach skórnych, poprawia jej wygląd, nadaje jędrności, pomaga zwalczać cellulit.

Przeciwwskazania do masażu

Mimo dobroczynnego działania masażu gorącymi kamieniami, nie zawsze jest on zalecany. Odradza się go osobom, których skóra jest bardzo wrażliwa, szczególnie na ciepło lub dotyk. Nie powinni też stosować go ci, których układ nerwowy został w jakiś sposób uszkodzony. Szczególną ostrożność muszą zachować osoby mające problemy z układem krążenia, np. nadciśnienie tętnicze, żylaki, wady lub choroby serca. Przeciwwskazaniem są również ostre stany zapalne stawów, kości, ścięgien i tkanek okołostawowych. Masażu gorącymi kamieniami nie powinno się stosować także przy nowotworach, cukrzycy, gdy na skórze występują rany i owrzodzenia oraz w czasie ciąży.

Prosimy o przybycie 10 minut przed zabiegiem.

Przyjemny zabieg, fachowa i miła obsługa. Po masażu byłam zrelaksowana i wypoczęta.

Anna

Profesjonalizm

Imponujemy obszernym zestawem metod upiększających, odmładzających, pielęgnujących, likwidujących defekty oraz wspomagających modelowanie sylwetki, a wszystko to w oparciu o preparaty i urządzenia najwyższej jakości.

Doświadczenie

Image Instytut Piękna tworzą wykwalifikowani specjaliści w zakresie medycyny estetycznej, kosmetologii, pigmentacji upiększającej i medycznej – tylko holistyczne podejście do klienta i wspólne działanie w zakresie tych obszarów pozwala na uzyskanie doskonałych efektów estetycznych.

Pasja

Oprócz indywidualnego podejścia wyróżnia nas również pasja i zaangażowanie.
,,Twoje piękno naszą pasją’’

Image Instytut Piękna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Konrad Siemaszko