Skip to content

Zostaw za sobą codzienność, zgiełk dużego miasta, zakosztuj wyjątkowych rytuałów SPA na ciało i wyszukanych zabiegów pielęgnacyjnych na twarz. Bez pośpiechu, pośród pachnących świec, przy filiżance aromatycznej herbaty i relaksacyjnej muzyce celebrujemy każdą chwilę, zapraszając Cię w fascynującą podróż po świecie piękna i relaksu.

W czasach ciągłego pośpiechu i stresu znajdując czas dla siebie poszukujemy miejsc i zabiegów, które wyciszą nasze ciało i duszę, ale będą zarazem skuteczne. Image Instytut Piękna powstał z myślą o wszystkich, którzy dbając o swój wygląd cenią sobie wysoką jakość usług. To wyjątkowe miejsce nie tylko ze względu na elegancki wystrój i kameralną aranżację wnętrz, ale przede wszystkim dzięki doświadczeniu najlepszych specjalistów w zakresie medycyny estetycznej, kosmetologii, pigmentacji medycznej i upiększającej. Indywidualne i holistyczne podejście do każdego klienta są tym, co ukierunkowuje moje działanie na zamierzony cel jakim jest Państwa zadowolenie i dobre samopoczucie.

Profesjonalizm

Imponujemy obszernym zestawem metod upiększających, odmładzających, pielęgnujących, likwidujących defekty oraz wspomagających modelowanie sylwetki, a wszystko to w oparciu o preparaty i urządzenia najwyższej jakości. Dzięki  doświadczeniu wykwalifikowanego zespołu, jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym problemem naszych klientów.

Doświadczenie

Image Instytut Piękna tworzą wykwalifikowani specjaliści w zakresie medycyny estetycznej, kosmetologii, pigmentacji upiększającej i medycznej – tylko holistyczne podejście do klienta i wspólne działanie w zakresie tych obszarów pozwala na uzyskanie doskonałych efektów estetycznych.

Pasja

,,Twoje piękno naszą pasją’’

 

Podziel się z nami swoją opinią na naszym Facebookowym profilu!