Skip to content

Regulamin gabinetu Image Instytut Piękna

oraz ogólne warunki promocji przeprowadzanych w naszym gabinecie.

Regulamin Salonu Kosmetycznego Image Instytut Piękna w Ełku

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie Wasze i naszych pracowników, a także w celu stałego podwyższania jakości świadczonych usług prosimy o zapoznanie się z regulaminem świadczenia usług kosmetycznych w naszym salonie przed przystąpieniem do ich korzystania.

Salon Kosmetyczny Image Instytut Piękna powiązany ze stroną internetową www.image-instytut.pl właścicielem firmy jest Zofia Wądołowska NIP: 8471214845, REGON: 790374622 e mail: biuro@image-instytut.pl.
Klienci Salonu Kosmetycznego Image Instytut Piękna są zobowiązani do zapoznania się z regulaminem świadczenia usług przed rozpoczęciem zabiegu oraz do przestrzegania jego postanowień.
Skorzystanie z oferty Salonu Kosmetycznego Image Instytut Piękna oznacza akceptację regulaminu bez konieczności jego podpisania.

§1. Godziny otwarcia

1. Image Instytut Piękna świadczy usługi przy ul. Armii Krajowej 48 w Ełku:
– recepcja od pon. do pt. w godzinach 9:00 – 18:00 oraz soboty 10:00 – 14:00.
– zabiegi wykonujemy od pon. do pt. w godzinach 8:00 – 20:00 oraz soboty 8:00 – 16:00.
W dni świąteczne ustawowo wolne od pracy oraz niedziele Salon jest nieczynny.

2. Zmiany w godzinach otwarcia salonu mogą ulec zmianie z przyczyn niezależnych od nas: absencji pracownika lub przyczyn losowych (brak prądu, wody, gazu, itp.).

§2. Umawianie wizyty

1. Prosimy o szczegółowe planowanie swojej wizyty tj. zabiegu głównego i jeśli dotyczy towarzyszących mu drobnych usług takich jak: depilacja wąsika, regulacja brwi, henna, ściągnięcie hybrydy i inne. Na wizycie wykonujemy tylko zaplanowane usługi i obsługujemy tylko zapisane osoby.

2. Wszystkie zapisy w Salonie Image Instytut Piękna potwierdzane są trzykrotnie:

  • pierwsze potwierdzenie: w dniu zapisu poprzez otrzymanie informacji o planowanym zabiegu oraz dokładnym terminie wizyty w formie ustnej, pisemnej lub elektronicznej.
  • drugie potwierdzenie: otrzymają Państwo powiadomienie telefoniczne lub w razie problemów z kontaktem telefonicznym wyślemy do Państwa SMS przed planowaną wizytą. Jeśli już wtedy wiedzą Państwo, że nie przyjdą – prosimy niezwłocznie odwołać wizytę telefonicznie lub poprzez SMS zwrotny z informacją, o niemożliwości pojawienia się na wizycie, bardzo to szanujemy i doceniamy, udostępniamy zwolniony termin osobom oczekującym na liście rezerwowej.
  • trzecie (opcjonalne) potwierdzenie w przypadku braku potwierdzenia w wyżej określonych warunkach: otrzymają Państwo od nas telefonicznie lub SMS w dzień zabiegu, na którego należy odpowiedzieć i potwierdzić swoją wizytę. Jeśli nie otrzymamy potwierdzenia traktujemy ją jako wizytę która się odbędzie.

§3. Rozpoczęcie zabiegów

W Salonie Image Instytut Piękna obowiązuje plan pracy oparty o grafik. Prosimy o przybycie 5-10 minut wcześniej, aby móc przygotować się do zaplanowanego zabiegu: wypełnić kartę, skorzystać z toalety. Klienci umawiani są na konkretne godziny, prosimy o punktualność.

1. W wyjątkowych usprawiedliwionych i potwierdzonych przez recepcję sytuacjach dopuszczalne jest spóźnienie klienta na zabieg maksymalnie 10 minut bez konsekwencji jego skrócenia. Spóźnienie dłuższe niż określone powyżej skutkuje skróceniem o czas spóźnienia lub w przypadku niemożliwości wykonania w sposób prawidłowy zaplanowanej wizyty odmową wykonania zabiegu. W przypadku klientów korzystających z vouchera, bonu lub dokonujących przedpłaty za nieodbyty z winy klienta zabieg zastanie pobrana opłata w wysokości 100% ceny zabiegu. Spóźnianie klienta nie może przesuwać czasu następnego zabiegu. O spóźnieniu prosimy informować telefonicznie jak najszybciej i nie później niż przed planowaną godziną rozpoczęcia zabiegu.

2 .W przypadku znacznego spóźnienia (powyżej 30 minut) klient musi liczyć się z odmową wykonania zabiegu w danym dniu i ustaleniem nowego terminu.

3. W wyjątkowych sytuacjach obsługa w Salonie Image Instytut Piękna dopuszcza okres oczekiwania klienta w poczekalni do 15 minut.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial