Skip to content

Tropokolagen – biostymulacja skóry

Biostymulacja to obecnie jeden z najmocniejszych trendów w odmładzaniu.

Biostymulacja to obecnie jeden z najmocniejszych trendów w odmładzaniu. Coraz więcej osób, zamiast poddawać się ryzykownym procedurom, decyduje się na nieinwazyjne zabiegi pozwalające przedłużyć młody wygląd. Wyjątkowym odkryciem nowoczesnej kosmetologii w zakresie biostymulacji jest TROPOKOLAGEN. Składnik ten odbudowuje biorusztowanie naszej skóry, a efekt zabiegu jest długofalowy i bardzo naturalny. W momencie podania od razu wnika w osłabione sieci biorusztowania, wypełniając powstałe braki. Po zabiegu skóra jest zregenerowana, staje się też bardziej spoista, jędrniejsza i gładsza.

Profesjonalizm

Imponujemy obszernym zestawem metod upiększających, odmładzających, pielęgnujących, likwidujących defekty oraz wspomagających modelowanie sylwetki, a wszystko to w oparciu o preparaty i urządzenia najwyższej jakości.

Doświadczenie

Image Instytut Piękna tworzą wykwalifikowani specjaliści w zakresie medycyny estetycznej, kosmetologii, pigmentacji upiększającej i medycznej – tylko holistyczne podejście do klienta i wspólne działanie w zakresie tych obszarów pozwala na uzyskanie doskonałych efektów estetycznych.

Pasja

Oprócz indywidualnego podejścia wyróżnia nas również pasja i zaangażowanie.
,,Twoje piękno naszą pasją’’

Image Instytut Piękna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Konrad Siemaszko