Skip to content

MINTANAO – tajski masaż

aromaterapeutyczny masaż twarzy, szyi i dekoltu

MINTANAO to rozbudowany masaż twarzy, szyi i dekoltu łączący techniki tajskiego masażu aromaterapeutycznego z elementami drenażu limfatycznego, refleksologii, masażu klasycznego i stymulacji nerwu trójdzielnego. Dzięki różnorodności ruchów jest efektywny i bardzo przyjemny w odbiorze, relaksuje ciało i umysł, działa antydepresyjnie, a efekty terapeutyczne, które przynosi odczuwalne są jeszcze długo po zakończeniu zabiegu.
Refleksologia, aromaterapia, głęboko stymulujące ruchy, pobudzenie zmysłów, świadoma praca z oddechem, techniki energetyzujące wykonywane po energetycznych liniach twarzy charakteryzują masaż MINTANAO będący idealną propozycją kondycjonującą skórę i mięśnie, a także odprężającą umysł i wprowadzającą klienta w stan głębokiego relaksu.

Cena: 150 zł za pojedynczy zabieg, *480zł za pakiet 4 zabiegów (zamiast 600)

Profesjonalizm

Imponujemy obszernym zestawem metod upiększających, odmładzających, pielęgnujących, likwidujących defekty oraz wspomagających modelowanie sylwetki, a wszystko to w oparciu o preparaty i urządzenia najwyższej jakości.

Doświadczenie

Image Instytut Piękna tworzą wykwalifikowani specjaliści w zakresie medycyny estetycznej, kosmetologii, pigmentacji upiększającej i medycznej – tylko holistyczne podejście do klienta i wspólne działanie w zakresie tych obszarów pozwala na uzyskanie doskonałych efektów estetycznych.

Pasja

Oprócz indywidualnego podejścia wyróżnia nas również pasja i zaangażowanie.
,,Twoje piękno naszą pasją’’

Image Instytut Piękna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Konrad Siemaszko