Skip to content

ICOONE® – dla ciała, dla twarzy

Niezwykle skuteczny masaż podciśnieniowy do stosowania na ciało i twarz

ICOONE® to najnowszy masaż podciśnieniowy do stosowania na ciało i twarz. Jest skutecznym zabiegiem likwidującym cellulit, miejscowe otłuszczenia, luźną skórę oraz obrzęki limfatyczne. Jest skuteczny także w przypadku redukcji blizn, sztywności mięśni i zapalenia ścięgien.

Na czym polega zabieg ICOONE®

Zabieg ICOONE® jest masażem wykonywanym za pomocą specjalnych zmechanizowanych głowic masujących. Głowice posiadają rolki masujące z mikrootworami. Tworzą one Multi Mikrostymulację która skutecznie i bezpiecznie działa na skórę. Zapewnia to bardzo dokładny, wielowymiarowy masaż ciała. Urządzenie ICOONE® posiada cztery typy głowic dających możliwość wykonania pełnego zakresu zabiegów na ciało i twarz. Zabieg rozpoczynamy od programu BASE, który jest wykonywany na całe ciało
i ukierunkowany na ogólne potrzeby organizmu, takie jak np. cellulit. Program BASE trwa 20 minut. Następnym etapem zabiegu jest program FOCUS, który koncentruje się na konkretnym problemie, nad którym pracujemy np. luźna skóra lub miejscowe złogi tłuszczu. Jeden program FOCUS trwa 10 minut. W trakcie jednego zabiegu ICOONE® wykonujemy zawsze jeden program podstawowy BASE i od jednego do czterech programów FOCUS. Zabieg jest przyjemny i zazwyczaj trwa od 30 do 50 minut w zależności od ilości fokusów realizowanych w ramach zabiegu. Zabiegi ICOONE® wykonuje się w serii, na którą składa się od 10 do 20 zabiegów.

Zabieg ICOONE® skutecznie redukuje:
  • cellulit
  • rozstępy
  • miejscowe otłuszczenia
  • oznaki starzenia się skóry w postaci zmarszczek, bruzd lub utraty owalu twarzy
  • wiotkość lub brak elastyczności skóry
  • niekorzystne zmiany sylwetki np. po porodzie lub zmianie masy ciała

 

Jestem bardzo zadowolona z jakości usług w salonie IMAGE. Polecam

Gosia

Z ogromną przyjemnoscią przychodze do pani Oli na masaz ICOONE

Gosia

Profesjonalizm

Imponujemy obszernym zestawem metod upiększających, odmładzających, pielęgnujących, likwidujących defekty oraz wspomagających modelowanie sylwetki, a wszystko to w oparciu o preparaty i urządzenia najwyższej jakości.

Doświadczenie

Image Instytut Piękna tworzą wykwalifikowani specjaliści w zakresie medycyny estetycznej, kosmetologii, pigmentacji upiększającej i medycznej – tylko holistyczne podejście do klienta i wspólne działanie w zakresie tych obszarów pozwala na uzyskanie doskonałych efektów estetycznych.

Pasja

Oprócz indywidualnego podejścia wyróżnia nas również pasja i zaangażowanie.
,,Twoje piękno naszą pasją’’

Image Instytut Piękna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Konrad Siemaszko