Skip to content

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]

Pedicure leczniczy

Sterylność, czystość i higiena wykonywanych zabiegów – to dla nas priorytet.

Jest połączeniem pedicure kosmetycznego z odpowiednio dobraną metodą usunięcia poszczególnych zmian. Pedicure medyczny polecamy w przypadku występowania deformacji i zwyrodnień stóp.

Profesjonalnej pielęgnacji w gabinecie kosmetycznym powinny szczególnie poddawać się osoby których rodzice lub dziadkowie mają lub mieli problemy w obrębie stóp oraz osoby z wykrytą cukrzycą lub jej podejrzeniem. Samodzielne, często nieumiejętne wykonanie zabiegu na stopach może skutkować późniejszymi problemami takimi jak wrastające paznokcie, modzele, odciski a nawet owrzodzenia.

Zabieg wykonujemy przy użyciu najwyższej jakości sterylnych urządzeń – z frezami ścierającymi oraz specjalistycznych preparatów-marki Gehwol, przeznaczonych do pielęgnacji problematycznych stóp. Specjalista w gabinecie występuje jako doradca, który poza odpowiednią kuracją gabinetową udziela wskazówek dotyczących pielęgnacji stóp oraz stosowania specjalistycznych preparatów w myśl zasady „lepiej zapobiegać niż leczyć”.

Możesz także, w naszej drogerii, nabyć niezbędne preparaty do pielęgnacji stóp firmy Gehwol w domu, specjalistyczne żelowe korektory: nakładki i gumki ochronne, poduszki przeciwuciskowe na śródstopie i haluksy – wszytko by ulżyć Twoim stopom.

W naszym gabinecie wykonujemy bezpieczny pedicure spełniający wszelkie wymogi higieniczne i sanitarne. Sterylność, czystość i higiena wykonywanych zabiegów – to dla nas priorytet. Podczas zabiegów używamy środków do dezynfekcji skóry oraz jednorazowych: worków do moczenia stóp, ręczników, rękawiczek, w razie potrzeby masek. Preferujemy pracę z użyciem specjalistycznej frezarki, której końcówki (frezy) są poddawane jałowej sterylizacji w nowoczesnym autoklawie lub używamy końcówek jednorazowych.

Pani Magda to najlepsza podolog w Ełku i okolicach! Nikt wcześniej nie zrobił mi tak dokładnego pedicure. Profesjonalizm w każdym calu!

Image Instytut Piękna

Profesjonalizm

Imponujemy obszernym zestawem metod upiększających, odmładzających, pielęgnujących, likwidujących defekty oraz wspomagających modelowanie sylwetki, a wszystko to w oparciu o preparaty i urządzenia najwyższej jakości.

Doświadczenie

Image Instytut Piękna tworzą wykwalifikowani specjaliści w zakresie medycyny estetycznej, kosmetologii, pigmentacji upiększającej i medycznej – tylko holistyczne podejście do klienta i wspólne działanie w zakresie tych obszarów pozwala na uzyskanie doskonałych efektów estetycznych.

Pasja

Oprócz indywidualnego podejścia wyróżnia nas również pasja i zaangażowanie.
,,Twoje piękno naszą pasją’’

Image Instytut Piękna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Konrad Siemaszko