Skip to content

Pedicure hybrydowy

Polecany jest wszystkim, którzy chcą na długo cieszyć się głębią koloru i nieskazitelnym połyskiem o niezwykłej trwałości.

Produkty użyte w zabiegu zawierają pakiet witamin o rewolucyjnej formule bogatej w substancje odżywcze. Antyoksydacyjne witaminy A i E pomagają utrzymać zdrowy wzrost paznokci, natomiast pro-witamina B5 ochrania strukturę naturalnej płytki paznokcia.

Zabieg wykonuje się się na naturalną płytkę paznokciową dłoni i stóp. Posiadamy bogatą gamę kolorów zarówno spokojne, pastelowe jak i gorące odcienie czerwieni. Po stylizacji paznokcie wyglądają bardzo naturalnie, pięknie błyszczą a idealny kolor bez odprysków i smug utrzymuje się ok. 2 tygodni. Jest doskonałą alternatywą dla osób, które mają dosyć ciągłego, nietrwałego malowania paznokci. Metodę tą polecamy również alergikom – nie uczula tak jak tradycyjny żel czy akryl. Podstawową zaletą hybrydy jest to, że nie niszczy paznokci, po jego zdjęciu wyglądają tak samo jak przed nałożeniem.

Pedicure hybrydowy świetnie się sprawdzi przed wakacyjnym wyjazdem, kiedy chcemy mieć piękne paznokcie, ale nie mamy czasu ani ochoty stale poprawiać odpryskującego lakieru. Latem pedicure o zwiększonej odporności sprawdzi się idealnie!

Polecany jest wszystkim, którzy chcą na długo cieszyć się głębią koloru i nieskazitelnym połyskiem o niezwykłej trwałości.

Super extra wykonana usługa dziękuję.

Jolanta

Fachowość i zaangażowanie oraz empatia obsługi robi ogromne wrażenie

Joanna

Pedicure u Magdy to jak zawsze jakość na najwyższym poziomie Manicure hybrydowy u Leny również polecam wszystkim - duża dokładność i dbałość o szczegóły. Piękny kształt paznokcia i eleganckie zdobienie. Jestem bardzo zadowolona

MR

Jak zawsze pełen profesjonalizm dziękuję Pani Magdo.

AnnaR

Pani Magda super cuda wyczynia na paznokciach

AMG

Profesjonalizm i perfekcja. Super.

Karolin

Jak zawsze było super. Najlepszy salon w Ełku. Polecam.

SamLina

Jak zawsze poczułam się zaopiekowania w 100%. I jak zawsze polecam usługi w salonie. Wszystko na najwyższym poziomie.

Ola

Profesjonalizm

Imponujemy obszernym zestawem metod upiększających, odmładzających, pielęgnujących, likwidujących defekty oraz wspomagających modelowanie sylwetki, a wszystko to w oparciu o preparaty i urządzenia najwyższej jakości.

Doświadczenie

Image Instytut Piękna tworzą wykwalifikowani specjaliści w zakresie medycyny estetycznej, kosmetologii, pigmentacji upiększającej i medycznej – tylko holistyczne podejście do klienta i wspólne działanie w zakresie tych obszarów pozwala na uzyskanie doskonałych efektów estetycznych.

Pasja

Oprócz indywidualnego podejścia wyróżnia nas również pasja i zaangażowanie.
,,Twoje piękno naszą pasją’’

Image Instytut Piękna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Konrad Siemaszko