Pedicure hybrydowy


Produkty użyte w zabiegu zawierają pakiet witamin o rewolucyjnej formule bogatej w substancje odżywcze. Antyoksydacyjne witaminy A i E pomagają utrzymać zdrowy wzrost paznokci, natomiast pro-witamina B5 ochrania strukturę naturalnej płytki paznokcia.

Zabieg wykonuje się się na naturalną płytkę paznokciową dłoni i stóp. Posiadamy bogatą gamę kolorów zarówno spokojne, pastelowe jak i gorące odcienie czerwieni. Po stylizacji paznokcie wyglądają bardzo naturalnie, pięknie błyszczą a idealny kolor bez odprysków i smug utrzymuje się ok. 2 tygodni. Jest doskonałą alternatywą dla osób, które mają dosyć ciągłego, nietrwałego malowania paznokci. Metodę tą polecamy również alergikom – nie uczula tak jak tradycyjny żel czy akryl. Podstawową zaletą hybrydy jest to, że nie niszczy paznokci, po jego zdjęciu wyglądają tak samo jak przed nałożeniem.

Pedicure hybrydowy świetnie się sprawdzi przed wakacyjnym wyjazdem, kiedy chcemy mieć piękne paznokcie, ale nie mamy czasu ani ochoty stale poprawiać odpryskującego lakieru. Latem pedicure o zwiększonej odporności sprawdzi się idealnie!

Polecany jest wszystkim, którzy chcą na długo cieszyć się głębią koloru i nieskazitelnym połyskiem o niezwykłej trwałości.