Skip to content

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy to doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które cenią sobie oszczędność czasu i elegancki wygląd.
Jest to jeden z najchętniej wybieranych przez kobiety rodzajów manicure.

Wyróżnia się charakterystycznym sposobem malowania paznokci, który hucznie podbija cały świat. Proponowany jest dla Pań chcących się wyróżniać i jednocześnie pozostać w dobrym stylu. Można w dowolnej kombinacji dobierać kolory i tworzyć własne kompozycje. Naszą innowacją w tym zabiegu jest praca na lakierach hybrydowych. Dlatego OMBRE utrzymuje się na płytce bez żadnych otarć, smug czy zadrapań minimum 2 tygodnie. Marką lakierów hybrydowych, na której pracujemy jest wolna od szkodliwych składników chemicznych, dzięki czemu nie niszczy paznokci.
Stwórz już dziś własną kompozycję OMBRE!

Pedicure u Magdy to jak zawsze jakość na najwyższym poziomie Manicure hybrydowy u Leny również polecam wszystkim - duża dokładność i dbałość o szczegóły. Piękny kształt paznokcia i eleganckie zdobienie. Jestem bardzo zadowolona

MR

Jak zawsze super. Ale tym razem było szaleństwo. Kwiatki na paznokciach przepiękne.

Ania

Pani Magda super cuda wyczynia na paznokciach

AgaM

Z całego serca mogę polecić ten salon kosmetyczny. Oddałam się w ręce Pani Magdy, która jest bardzo profesjonalna, angażuje się w 100% w to co robi oraz do tego jest przemiłą i ciepłą osobą. Pełen profesjonalizm i poczucie, że personel „zna się na rzeczy” powodują, że każda wizyta w tym miejscu to sama przyjemność.

ES

Profesjonalizm

Imponujemy obszernym zestawem metod upiększających, odmładzających, pielęgnujących, likwidujących defekty oraz wspomagających modelowanie sylwetki, a wszystko to w oparciu o preparaty i urządzenia najwyższej jakości.

Doświadczenie

Image Instytut Piękna tworzą wykwalifikowani specjaliści w zakresie medycyny estetycznej, kosmetologii, pigmentacji upiększającej i medycznej – tylko holistyczne podejście do klienta i wspólne działanie w zakresie tych obszarów pozwala na uzyskanie doskonałych efektów estetycznych.

Pasja

Oprócz indywidualnego podejścia wyróżnia nas również pasja i zaangażowanie.
,,Twoje piękno naszą pasją’’

Image Instytut Piękna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Konrad Siemaszko

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial