Skip to content

Manicure klasyczny

Tradycyjny manicure polega na usuwaniu skórek przy użyciu cążek (narzędzia zawsze wysterylizowane), po uprzednim wykonaniu musującej morskiej kąpieli.

Manicure – dlaczego potrzebny?

Skóra dłoni jest bardzo delikatna, ponieważ nie posiada warstwy ochronnej w postaci tkanki tłuszczowej. Nasze ręce codziennie narażone są na szkodliwy kontakt z detergentami, zanieczyszczeniami oraz innymi czynnikami zewnętrznymi, które wysuszają skórę dłoni i niszczą strukturę paznokci.

Co więcej – nieodpowiednio zbilansowana dieta negatywnie wpływa na wygląd oraz kondycję dłoni. W tej sytuacji manicure powinien być pozycją obowiązkową na liście priorytetów pielęgnacyjnych każdej kobiety.

Lena jak zawsze stanęła na wysokości zadania, jestem mega zadowolona!

MR

Profesjonalizm

Imponujemy obszernym zestawem metod upiększających, odmładzających, pielęgnujących, likwidujących defekty oraz wspomagających modelowanie sylwetki, a wszystko to w oparciu o preparaty i urządzenia najwyższej jakości.

Doświadczenie

Image Instytut Piękna tworzą wykwalifikowani specjaliści w zakresie medycyny estetycznej, kosmetologii, pigmentacji upiększającej i medycznej – tylko holistyczne podejście do klienta i wspólne działanie w zakresie tych obszarów pozwala na uzyskanie doskonałych efektów estetycznych.

Pasja

Oprócz indywidualnego podejścia wyróżnia nas również pasja i zaangażowanie.
,,Twoje piękno naszą pasją’’

Image Instytut Piękna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Konrad Siemaszko