Skip to content

Makijaż permanentny usta

Twoje usta mogą być perfekcyjne w każdej chwili!
Wykonaj makijaż permanentny ust i ciesz się wolnością oraz pięknem.

Oferujemy zabiegi mikropigmentacji ust, oczu i brwi wykonanych metodą Conture make-up Long-Time-Liner, która jest najłagodniejszą formą makijażu trwałego na świecie. Zabiegi makijażu permanentnego wykonywane są najnowocześniejszym urządzeniem Long-Time-Liner Conture-Liner najbardziej renomowanej firmy na świecie z wykorzystaniem barwników mineralnych. Mikropigmentacja odbywa się w całkowicie sterylnych warunkach z użyciem jednorazowych igieł, a końcówki wykonane ze stali chirurgicznej po każdym zabiegu poddawane są sterylizacji.

Przecudna obsługa i atmosfera poczynając od recepcji, a kończąc na p.Sylwii. Pani Sylwia to pełna profesjonalistka dbająca o wysoki komfort klientki. Przy tym jej umiejętności spełniają, wręcz powiedziałabym, że przerastają oczekiwania klientki. Przy mojej nadwrażliwości na ból makijaż permanentny wykonała bezboleśnie. Bardzo, bardzo dziękuje i polecam.

Beata, Uzupełnienie ust-50%

Profesjonalizm

Imponujemy obszernym zestawem metod upiększających, odmładzających, pielęgnujących, likwidujących defekty oraz wspomagających modelowanie sylwetki, a wszystko to w oparciu o preparaty i urządzenia najwyższej jakości.

Doświadczenie

Image Instytut Piękna tworzą wykwalifikowani specjaliści w zakresie medycyny estetycznej, kosmetologii, pigmentacji upiększającej i medycznej – tylko holistyczne podejście do klienta i wspólne działanie w zakresie tych obszarów pozwala na uzyskanie doskonałych efektów estetycznych.

Pasja

Oprócz indywidualnego podejścia wyróżnia nas również pasja i zaangażowanie.
,,Twoje piękno naszą pasją’’

Image Instytut Piękna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Konrad Siemaszko

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial