Skip to content

Makijaż permanentny usta

Twoje usta mogą być perfekcyjne w każdej chwili!
Wykonaj makijaż permanentny ust i ciesz się wolnością oraz pięknem.

Oferujemy zabiegi mikropigmentacji ust, oczu i brwi wykonanych metodą Conture make-up Long-Time-Liner, która jest najłagodniejszą formą makijażu trwałego na świecie. Zabiegi makijażu permanentnego wykonywane są najnowocześniejszym urządzeniem Long-Time-Liner Conture-Liner najbardziej renomowanej firmy na świecie z wykorzystaniem barwników mineralnych. Mikropigmentacja odbywa się w całkowicie sterylnych warunkach z użyciem jednorazowych igieł, a końcówki wykonane ze stali chirurgicznej po każdym zabiegu poddawane są sterylizacji.

Brakuje mi słów, żeby nic opisać to co wydarzyło się podczas umówionej wizyty. Jestem pod wrażeniem perfekcjonizmu. Pani Sylwii przemiła osoba w 100% skradła moje serce pod względem zaufania oddałam się w jej ręce bez zawahania. I efekt mnie tylko w tym wszystkim uświadomił że wchodząc do tego salonu już od samego wejścia czuje że trafiłam tam gdzie zaopiekują się mną profesjonaliści.

Katarzyna

Po każdej wizycie jestem bardzo zadowolona, ufam pani Sylwi całkowicie i nie znam nikogo kto jest tak bardzo poświęcony swojej pracy. Dziękuje serdecznie i pozdrawiam.

Aneta

Przecudna obsługa i atmosfera poczynając od recepcji, a kończąc na p.Sylwii. Pani Sylwia to pełna profesjonalistka dbająca o wysoki komfort klientki. Przy tym jej umiejętności spełniają, wręcz powiedziałabym, że przerastają oczekiwania klientki. Przy mojej nadwrażliwości na ból makijaż permanentny wykonała bezboleśnie. Bardzo, bardzo dziękuje i polecam.

Beata

Profesjonalizm

Imponujemy obszernym zestawem metod upiększających, odmładzających, pielęgnujących, likwidujących defekty oraz wspomagających modelowanie sylwetki, a wszystko to w oparciu o preparaty i urządzenia najwyższej jakości.

Doświadczenie

Image Instytut Piękna tworzą wykwalifikowani specjaliści w zakresie medycyny estetycznej, kosmetologii, pigmentacji upiększającej i medycznej – tylko holistyczne podejście do klienta i wspólne działanie w zakresie tych obszarów pozwala na uzyskanie doskonałych efektów estetycznych.

Pasja

Oprócz indywidualnego podejścia wyróżnia nas również pasja i zaangażowanie.
,,Twoje piękno naszą pasją’’

Image Instytut Piękna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Konrad Siemaszko