Skip to content
Makijaż permanentny brwi

Poprawimy obecny wygląd Twoich brwi – perfekcyjnie dobierzemy odpowiedni kształt oraz nadamy im optymalną grubość. Wszystko po to, aby uzyskać maksymalnie naturalny efekt i spełnić Twoje marzenie.

Zabiegi mikropigmentacji aparatem LTL Conture-Liner dają minimalne odczucie bólowe, jednak w razie potrzeby stosowane są nowoczesne znieczulenia miejscowe. Podczas zabiegu może dojść do podrażnienia, zaczerwienienia lub obrzęku skóry, ale objawy te szybko ustępują. Bezpośrednio po zabiegu barwa jest dość intensywna, lecz po kilku dniach naskórek zaczyna się delikatnie złuszczać co w efekcie doprowadza do uzyskania wybranego koloru.

Makijaż permanentny LTL jest idealnym rozwiązaniem dla Pań, które w sposób naturalny chcą podkreślić kontur ust lub zintensyfikować czerwień wargową, wzmocnić oprawę oczu lub zagęścić i wymodelować kształt brwi. Metodą LTL można również skorygować niedoskonałości urody, wszelkiego rodzaju dysproporcje bądź asymetrie, aby możliwie jak najbardziej w sposób naturalny zbliżyć się do ideału. Każdy zabieg mikropigmentacji poprzedza wizyta konsultacyjna w trakcie której wspólnie z klientką jest dobierany kolor (z szerokiej palety barw), kształt (wraz z rozrysunkiem) z uwzględnieniem preferencji i typu urody. Zabieg makijażu permanentnego przeprowadza się zawsze dwukrotnie. Nie można wykonać dobrej pigmentacji tylko podczas jednej wizyty w gabinecie (nie dotyczy uzupełnienia makijażu). Metoda Long-Time- Liner gwarantuje najwyższą jakość. Precyzyjne urządzenie pozwala na szybkie wykonanie mikropigmentacji.