Skip to content

Makijaż permanentny brwi

Poprawimy obecny wygląd Twoich brwi – perfekcyjnie dobierzemy odpowiedni kształt oraz nadamy im optymalną grubość.
Wszystko po to, aby uzyskać maksymalnie naturalny efekt i spełnić Twoje marzenie.

Zabiegi mikropigmentacji aparatem LTL Conture-Liner dają minimalne odczucie bólowe, jednak w razie potrzeby stosowane są nowoczesne znieczulenia miejscowe. Podczas zabiegu może dojść do podrażnienia, zaczerwienienia lub obrzęku skóry, ale objawy te szybko ustępują. Bezpośrednio po zabiegu barwa jest dość intensywna, lecz po kilku dniach naskórek zaczyna się delikatnie złuszczać co w efekcie doprowadza do uzyskania wybranego koloru.

Makijaż permanentny LTL jest idealnym rozwiązaniem dla Pań, które w sposób naturalny chcą podkreślić kontur ust lub zintensyfikować czerwień wargową, wzmocnić oprawę oczu lub zagęścić i wymodelować kształt brwi. Metodą LTL można również skorygować niedoskonałości urody, wszelkiego rodzaju dysproporcje bądź asymetrie, aby możliwie jak najbardziej w sposób naturalny zbliżyć się do ideału. Każdy zabieg mikropigmentacji poprzedza wizyta konsultacyjna w trakcie której wspólnie z klientką jest dobierany kolor (z szerokiej palety barw), kształt (wraz z rozrysunkiem) z uwzględnieniem preferencji i typu urody. Zabieg makijażu permanentnego przeprowadza się zawsze dwukrotnie. Nie można wykonać dobrej pigmentacji tylko podczas jednej wizyty w gabinecie (nie dotyczy uzupełnienia makijażu). Metoda Long-Time- Liner gwarantuje najwyższą jakość. Precyzyjne urządzenie pozwala na szybkie wykonanie mikropigmentacji.

Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Sylwii. Jest to bardzo kompetentna i miła osoba. Zawsze będę tu wracać.

Karolina

Pełen profesjonalizm. Brwi pięknie zrobione. Polecam

Ola

Makijaż brwi wykonany perfekcyjnie! Twarz nabrała wyrazu i charakteru. Pani Sylwia bardzo rzeczowa, wszystko tłumaczy krok po kroku - od razu wiadomo, że jest się w dobrych rękach! Dziękuję jeszcze raz i polecam każdemu, kto jeszcze się zastanawia...

M

Jak zawsze super. Pani Sylwia jest mistrzem w tym co robi!!!

Ania

Brakuje mi słów,żeby nic opisać to co wydarzyło się podczas umówionej wizyty. Jestem pod wrażeniem perfekcjonizmu. Pani Sylwia przemiła osoba w 100% skradła moje serce pod względem zaufania oddałam się w jej ręce bez zawahania. I efekt mnie tylko w tym wszystkim uświadomił że wchodząc do tego salonu już od samego wejścia czuje że trafiłam tam gdzie zaopiekują się mną profesjonaliści.

Katarzyna

Profesjonalizm

Imponujemy obszernym zestawem metod upiększających, odmładzających, pielęgnujących, likwidujących defekty oraz wspomagających modelowanie sylwetki, a wszystko to w oparciu o preparaty i urządzenia najwyższej jakości.

Doświadczenie

Image Instytut Piękna tworzą wykwalifikowani specjaliści w zakresie medycyny estetycznej, kosmetologii, pigmentacji upiększającej i medycznej – tylko holistyczne podejście do klienta i wspólne działanie w zakresie tych obszarów pozwala na uzyskanie doskonałych efektów estetycznych.

Pasja

Oprócz indywidualnego podejścia wyróżnia nas również pasja i zaangażowanie.
,,Twoje piękno naszą pasją’’

Image Instytut Piękna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Konrad Siemaszko