Skip to content

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]

Mesoestetic – dermatologiczne peelingi chemiczne

Hiszpańskie Laboratorium Mesoestetic to jedno z czołowych na świecie laboratoriów farmaceutycznych, będących producentem i dystrybutorem wysokiej jakości produktów medycznych z dziedziny medycyny estetycznej i kosmetologii.

Mesopeel Melanostop

Zabieg Melanostop to propozycja skierowana do skór z nierównym kolorytem, hiperpigmentacją i objawami fotostarzenia. Peeling ma działanie ujednolicające koloryt skóry, depigmentujące przebarwienia i zmiany barwnikowe indukowane promieniowaniem UV. Zabieg opiera się na działaniu wysoko skoncentrowanych składników, kwasu azelainowego, rezorcyny i kwasu fitowego, które charakteryzują się dużą skutecznością w terapii cer dotkniętych przebarwieniami.
1-5 zab. z minimum 3 tygodniowym odstępem pomiędzy kolejnymi zabiegami.

Mesopeel Modified Jessner

Wszechstronny peeling, który swoje zastosowanie znajdzie w kuracji dla cer starzejących się, z nierównym kolorytem, a także skór zanieczyszczonych. Kwas salicylowy zawarty w preparacie reguluje pracę gruczołów łojowych i redukuje niedoskonałości, kwas mlekowy stymuluje produkcję włókien kolagenowych i nawilża skórę, dzięki czemu staje się bardziej sprężysta, a kwas cytrynowy usuwa przebarwienia i działa rozjaśniająco.
Zabieg polecany jest także dla skór z trądzikiem hormonalnym.
4-6 zab. z minimum 2 tygodniowym odstępem pomiędzy kolejnymi zabiegami.

Mesopeel Piruvex

Peeling z kwasem pirogronowym to zabieg, który wykazuje intensywne działanie przeciwzmarszczkowe, remodelujące i naprawcze, a także redukujące blizny i przebarwienia pozapalne oraz objawy fotostarzenia. Kwas pirogronowy polecany jest w terapii anti-aging, ale dzięki jego właściwościom znajdzie zastosowanie także przy cerach trądzikowych.
4-6 zab. z minimum 2 tygodniowym odstępem pomiędzy kolejnymi zabiegami.