Skip to content

Zadaniem marki KLAPP Cosmetics jest stworzenie optymalnej pielęgnacji dla Twojej skóry. Różnorodne linie produktów znajdujące się w asortymencie marki KLAPP Cosmetics są odpowiedzią dla wszystkich potrzeb każdej skóry. KLAPP Cosmetics zaliczana jest do liderów innowacyjności technologicznej na rynku kosmetyków profesjonalnych. Wśród jej największych osiągnięć jest wprowadzenie aktywnych biologicznie substancji takich jak: retinol, ASC III, DHEA; oddziaływających na trzy warstwy naszej skóry. Przełomem jest wykorzystanie w kosmetykach pielęgnacyjnych substancji umożliwiającej uwalnianie energii komórkowej, niezbędnej do syntezy białek strukturalnych takich jak kolagen. KLAPP Cosmetics jest wiodącym, europejskim producentem profesjonalnych produktów kosmetycznych, łączących w sobie dbałość o piękno ciała i jego sprawność. Firma wielokrotnie otrzymała prestiżową nagrodę BEAUTY FORUM AWARD.

Zabieg Caviar Power

Intensywny zabieg liftingująco-pielęgnujący dla każdego typu cery dojrzałej. Jednocześnie złuszcza i napina skórę. Naturalne biopeptydy intensywnie nawilżają skórę, dzięki czemu bogactwo minerałów pozyskanych z kawioru ma możliwość penetracji w głąb naskórka. Skóra po zabiegu jest gładka, rozświetlona, optymalnie nawilżona, oczyszczona, a rozszerzone pory zamknięte. Długofalowym efektem zabiegu jest poprawa napięcia i jędrności skóry oraz redukcja drobnych zmarszczek.

Asa Peel – zabieg odnawiający

Asa Peel wykorzystuje unikalne właściwości alfa i beta-hydroksykwasów: salicylowego, winnego, glikolowego, cytrynowego oraz mlekowego. Jest to zdecydowanie skuteczna metoda eksfoliacji, która wykorzystuje leczniczo-pielęgnacyjne właściwości kwasów owocowych. Dzięki czemu poprawia nawilżenie i kondycję skóry, rozjaśnia plamy pigmentacyjne oraz złuszcza martwe komórki naskórka. Zabieg przyczynia się do zwiększenia syntezy kolagenu, przyspiesza metabolizm komórek oraz widocznie spłyca zmarszczki. Terapia Asa Peel jest zabiegiem w pełni bezpiecznym, nie powodującym efektu łuszczenia, dzięki czemu pozwala od razu wrócić do codziennych zajęć. Zalecana kuracja składa się z serii trzech zabiegów. Pozwala to na uzyskanie optymalnego efektu, którym możemy cieszyć się przez dłuższy czas.

X – Treme Hyaluron Infusion

Zabieg przeznaczony dla skór dojrzałych, pozbawionych naturalnego nawilżenia i jędrności. Cudowna broń wyrównująca naturalny poziom nawodnienia dzięki zawartemu w nim kwasowi hialuronowemu, najważniejszemu elementowi tkanki łącznej, którego celem jest wiązanie wody i zachowanie odporności naskórka.
Zawarte w preparacie substancje (ekstrakty z owsa, papai i alg) sprawiają, że skóra staje się gładka, aksamitna i elastyczna, a niewielkie zmarszczki zostają zmniejszone. Specjalnie opracowany system nakładania podczas zabiegu konstrukcji z elastycznych bandaży sprawia, że przywrócony zostaje naturalny owal twarzy i młodzieńczy wygląd, a zmarszczki i bruzdy wypełniają się.

Express Lift

Nowatorski, zabieg błyskawicznie poprawiający napięcie i jędrność skóry. Wyrównany koloryt i aksamitna w dotyku cera to efekt autorskiego masażu drenująco-liftingującego firmy KLAPP, który wykonywany jest na peelingu enzymatycznym.
Uwieńczeniem masażu jest aplikacja biomimetycznego peptydu, który natychmiast poprawi kontur twarzy, widocznie ją rozświetlając.
Efektem zabiegu jest poprawa elastyczności skóry, wygładzenie drobnych zmarszczek, poprawa kolorytu skóry, usprawnienie przepływu limfy, wygładzenie rysów twarzy.

Zabieg Klapp CS III

Zabieg CS III to kompozycja substancji aktywnych pozyskiwanych na drodze technologii High-Tech. Należy do nich przede wszystkim ASC III stymulujący syntezę białek strukturalnych, głównie kolagenu typu I i III – protein piękności odpowiedzialnych za młody wygląd skóry, jej jędrność
i elastyczność. Substancjami wspierającymi są: witamina C, kolagen pochodzenia morskiego i kwas hialuronowy. Wykonanie zabiegu CS III wspiera ochronę skóry przed stresem oksydacyjnym, zapewnia ochronę wodno-lipidową naskórka, pobudza procesy regeneracyjne, intensywnie nawilża, przywraca gładki i napięty wygląd skóry oraz poprawia kontur twarzy. CS III to zabieg naprawczy przeznaczony dla skór dojrzałych po 40 roku życia lub zniszczonych np. ekspozycją słoneczną, długotrwałą wyniszczającą chorobą lub dietą odchudzającą.

Collagen Fill – Up Therapy

Intensywny zabieg wygładzająco-nawilżający, opracowany z myślą
o pobudzeniu funkcji życiowych skóry, dający zastrzyk energii dla jej komórek. Opracowany system naprawczy bazuje na rozpuszczalnym kolagenie morskim, dostarczając niezbędnych składników odżywczych, dzięki którym skóra zachowuje swoje piękno i młodość.
Zabieg polecany dla każdego typu cery odwodnionej, wymagającej regeneracji.
Wysoka zawartość kolagenu morskiego w widoczny sposób napina skórę wpływając pozytywnie na zachowanie młodzieńczych konturów. Skóra staje się delikatniejsza, zwiększa się jej nawilżenie, napięcie i elastyczność.

Zabiegi komponowane Klapp

To zabiegi dla wszystkich rodzajów cer. Każdy zabieg rozpoczyna się delikatnym peelingiem, aby oczyścić skórę i przygotować do dalszej
części zabiegu.
Następnie zaaplikowana zostaje odpowiednio dobrana ampułka (nawilżająca, rewitalizująca, liftingująca). Po relaksującym masażu,
na koniec zabiegu zostaje nałożona indywidualnie dobrana maska.