Przedłużanie i zagęszczanie rzęs


Marzysz o długich, podkręconych rzęsach?

Chcesz oszołomić spojrzeniem i wzbudzić zazdrość przyjaciółek? Oto kilka sposobów, które sprawią, że Twoje spojrzenie oczaruje każdego.

Przedłużanie rzęs jest obecnie jednym z najczęściej, a także najchętniej przez kobiety wybieranym zabiegiem kosmetycznym. Kierują się one nie tylko modą ale także względami praktycznymi. Oczy po takim zabiegu nie tylko stają optycznie większe, a spojrzenie bardziej przykuwające uwagę ale także makijaż oczu staje się o wiele łatwiejszy i trwalszy. Do zalet zabiegu przedłużania rzęs należy także zaliczyć trwałe podkręcenie oraz pogrubienie rzęs. Syntetyczne rzęsy są idealnie od siebie oddzielone co potęguje jeszcze efekt przedłużania.

 

Metoda 1:1

Polega na doklejaniu jednej rzęsy syntetycznej do jednej naturalnej, pojedynczo włosek po włosku. Dzięki temu każda rzęsa jest rozdzielona, co umożliwia bezproblemowy wzrost rzęs naturalnych. Rzęsy doklejane mogą być wykonane z różnych materiałów oraz mieć różną długość, podkręcenie, a także grubość i kolor, co pozwala na idealny dobór do preferencji klientki oraz kondycji jej rzęs naturalnych.

Metoda 2:1

Doklejanie rzęs metodą 2:1 jest obecnie najnowocześniejszym sposobem na przedłużanie, pogrubienie i jednocześnie podkręcenie naturalnych rzęs. Zabieg ten polega na doklejaniu dwóch cieniutkich rzęs do jednej rzęsy naturalnej. Efekt jest niezwykle naturalny, gdyż rzęsy są bardzo lekkie i nie różnią się strukturą od tych rosnących na powiece. Nosząc je można zapomnieć o tuszu do rzęs, jego codziennym demakijażu, zalotce czy tzw. kępkach. Zabieg trwa od 2 do 2,5 godziny.

Dodaj komentarz