Skip to content

Nowatorski peeling BioRePeelCl3

Peeling działa na głębokie warstwy skóry, ale bez wyłączania z codziennej aktywności! Jest mało inwazyjny i bezbolesny.

BioRePeelCl3 to całoroczny peeling dwufazowy, składający się z kombinacji kwasów, aminokwasów oraz witamin, które zapewniają natychmiastowy efekt odmłodzenia i odświeżenia skóry. Peeling działa na głębokie warstwy skóry, ale bez wyłączania z codziennej aktywności! Jest małoinwazyjny i bezbolesny.

Peeling skierowany jest do osób z cerą zanieczyszczoną, starzejącą się oraz z przebarwieniami. Bardzo dobrze wpływa na skóry łojotokowe, z trądzikiem aktywnym, bliznami, czy rozszerzonymi porami. Zabieg można wykonać jako zabieg pojedynczy lub w serii 3-4 zabiegów co 14-21 dni. Dla wzmocnienia efektu zabieg można połączyć z mikronakłuwaniem Dermapenem i/lub preparatem GenFactor (bioinżynieria tkankowa).

Efekty:

  • spłycenie zmarszczek i blizn,
  • likwidacja plam i przebarwień,
  • poprawa napięcia i elastyczności skóry,
  • zwężenie porów,
  • likwidacja zaskórników,
  • poprawa stanu skóry trądzikowej,
  • ograniczenie nadmiernego łojotoku.

Profesjonalizm

Imponujemy obszernym zestawem metod upiększających, odmładzających, pielęgnujących, likwidujących defekty oraz wspomagających modelowanie sylwetki, a wszystko to w oparciu o preparaty i urządzenia najwyższej jakości.

Doświadczenie

Image Instytut Piękna tworzą wykwalifikowani specjaliści w zakresie medycyny estetycznej, kosmetologii, pigmentacji upiększającej i medycznej – tylko holistyczne podejście do klienta i wspólne działanie w zakresie tych obszarów pozwala na uzyskanie doskonałych efektów estetycznych.

Pasja

Oprócz indywidualnego podejścia wyróżnia nas również pasja i zaangażowanie.
,,Twoje piękno naszą pasją’’

Image Instytut Piękna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Konrad Siemaszko