Skip to content

HAWAJSKI, POLINEZYJSKI
masaż
Lomi Lomi Nui

Swego rodzaju „Rytuał” niosący ogromną ilość relaksu, odprężenia, wyciszenia. W szalonym pędzie, braku czasu, wymówek, Świecie przebodźcowania zapominamy o podstawach, potrzebach naszego ciała i umysłu. Zatrzymaj się choć na chwilę, weź głęboki oddech, uśmiechnij się do siebie, a zobaczysz jak wiele zależy od Ciebie i jak ważny jesteś Ty.

To masaż całościowy, który uzdrawia ciało i duszę. Obniża napięcie mięśni, a także usuwa wewnętrzne blokady. W naturalny i łagodny sposób leczy psychikę, ponieważ w naszych mięśniach, ścięgnach, stawach zapisana jest pamięć dawnych przeżyć i uczuć. Na skutek różnych złych doświadczeń otaczamy się intuicyjnie skorupą, by się chronić przed światem, który jest źródłem naszych cierpień i problemów. Zaczynamy udawać, zamykać się. Poza tym wpojone nam zasady, co wolno, co wypada i co jest możliwe, nierzadko zagradzają nam drogę do szczęścia.

Lomi lomi jest masażem hawajskim, zaliczanym do grupy masaży polinezyjskich.
Zapewnia głęboki relaks i odprężenie, poprawia stan fizyczny i psychiczny. Wykonywany jest dłońmi, przedramionami, łokciami. Intensywność masażu dopasowuje się do potrzeb.
Hawajskie słowo LOMI oznacza ‘naciskać, ugniatać, pocierać, jak dotyk miękką łapą zadowolonego kota’, NUI znaczy ‘ważny’.

Wskazania przed masażem

Warto przed zabiegiem skorzystać z toalety. Zdejmujemy z siebie wszystko, łącznie z biżuterią. Wyłączamy lub wyciszamy telefon.
Masaż jest poprzedzany rozmową. Nie musimy się zwierzać, ale opowiedzmy o swoich dolegliwościach.

Przebieg masażu

Lomi lomi nui to masaż całego ciała z wyłączeniem stref intymnych. Chustą lub ręcznikiem przykrywane jest ciało, odsłaniając tylko masowane miejsca. Okolice intymne są cały czas zakryte.
Kładziemy się na stole, który będzie śliski od olejków. Nic nie powinno nam przeszkadzać ani nas rozpraszać. W trakcie zabiegu słyszymy cały czas głębokie, regularne oddechy. Dzięki nim masażysta dostraja się do nas. W ciągu co najmniej półtorej godziny w pełnym skupieniu wykona dziesiątki precyzyjnych ruchów. Wszystko polega na odpowiednim nacisku na określone punkty i rejony ciała i uruchamianiu po kolei wszystkich stawów – przez obroty, rozciąganie, potrząsanie, zginanie i prostowanie. Wykorzystuje się nie tylko otwarte dłonie i ich poduszki, ale także zgięte palce, opuszki, całą powierzchnię rąk: nadgarstki, przedramiona, łokcie i barki. Terapeuta głaszcze nas nimi, obejmuje, uciska, pociera, muska, kołysze, huśta, unosi na rękach, porusza naszymi nogami i rękami. Ani na chwilę nie przerywa kontaktu z naszą skórą.
Emanuje przy tym życzliwością, nie ocenia nas, lecz obdarza. Czując jego przychylność, sami się otwieramy.

Dusza razem z ciałem

Wracając do domu, czujemy się jak nowo narodzeni. Uwolniliśmy się od stresu, przygnębienia, zmęczenia, nadpobudliwości. Przepełnia nas spokojna radość, mamy poczucie spełnienia, oczyszczenia. Wyostrzyły się nasze zmysły, lepiej pracują mięśnie i stawy. Idziemy lekko i swobodnie. W domu weźmy ciepłą kąpiel, by pomóc dalszemu oczyszczaniu i wesprzeć nasz nowy, pełen akceptacji stosunek do ciała. Dodajmy do wody łyżkę stołową soli lub kilka kropli olejku do aromaterapii.
Pijmy dużo wody mineralnej, która przyspiesza usuwanie produktów przemiany materii.
Popatrzmy w lustro. Na pewno się sobie spodobamy. Człowiek wymasowany czuje się młodszy i zdrowszy i od razu lepiej wygląda. Masaż odpręża i pobudza krążenie, a dobre ukrwienie czyni nas pięknymi. Przekonamy się, że z naszych rysów zniknęły bezwiedne grymasy smutku, zniechęcenia, rozczarowania, zwątpień. Jesteśmy gotowi do działania i rozwiązywania problemów. Lepiej wyczuwamy własne potrzeby, bo odzyskaliśmy kontakt z własną naturą. Teraz możemy troszczyć się o siebie, o to, co dla nas najlepsze – a nie tylko wykonywać obowiązki.
Prosimy o przybycie 10-15 minut przed zabiegiem.

 


Cena masażu – 300, czas masażu – od 90min

Zdecydowanie polecam! Ciężko znaleźć drugiego takiego masażystę w Ełku jak Pana Konrada. Przyszedłem do studia ze względu na regularny stres w moim życiu i mogę śmiało stwierdzić że po miesiącu wizyt czuje się jak "nowo narodzony" 🙂

Adam

Masaż wyjątkowy. Polecam wszystkim. Spróbujcie 🙂

Iza

Wspaniały, niezapomniany masaż, a co za tym idzie doznania z nim związane. Bardzo dobry kontakt z masażystą, który profesjonalnie i wyczerpująco pomaga wprowadzić w odpowiedni nastrój relaksacji. Fantastyczny klimat, muzyka, duża ilość wspaniałej oliwki i cudne odgłosy wody powodują, że odpływamy w otchłań relaksu i odprężenia. Naprawdę warto, polecam.

Iwona

Dziękuję Iwonko za piękny komentarz. Zgadzam się w 100%, że to masaż dający ogromne ilości relaksu, odprężenia, napełniający pozytywną energią. Rozluźnienie ciała jakie otrzymałem jako masażysta pomogło mi zarówno dać wszystko co najlepsze w masażu Lomi Lomi, jak i sam otrzymałem duża dawkę pozytywnej energii.

Konrad

Masaż bardzo relaksacyjny a paznokcie super i wszystko w miłej atmosferze. Polecam

Ula

Wspaniały, niezapomniany masaż, a co za tym idzie doznania z nim związane. Bardzo dobry kontakt z masażystą, który profesjonalnie i wyczerpująco pomaga wprowadzić w odpowiedni nastrój relaksacji. Fantastyczny klimat, muzyka, duża ilość wspaniałej oliwki i cudne odgłosy wody powodują, że odpływamy w otchłań relaksu i odprężenia. Naprawdę warto, polecam.

Iwona

Masaż lomi lomi to najlepszy relaks i odprężenie dla duszy i ciała. Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam.

Aneta

Jestem bardzo zadowolona, masaż rewelacja, pełne odprężenie i wspaniała przesympatyczna obsługa. Polecam

SA

Cudowny masaż relaksacyjny całego ciała. Pan Konrad bardzo profesjonalny. Bardzo polecam!

Ania

Polecam salon z całego serca. Widać, że hasło, ktore widnieje na stronie, ,,Twoje piękno naszą pasją’’, jest stosowane na codzień. Jest to również jedyne miejsce w Ełk, gdzie można spróbować hawajskiego masażu Lomi Lomi, który jest masażem wyjątkowym. Polecam każdemu! Cudowne doświadczenie.

Kamila

Profesjonalizm

Imponujemy obszernym zestawem metod upiększających, odmładzających, pielęgnujących, likwidujących defekty oraz wspomagających modelowanie sylwetki, a wszystko to w oparciu o preparaty i urządzenia najwyższej jakości.

Doświadczenie

Image Instytut Piękna tworzą wykwalifikowani specjaliści w zakresie medycyny estetycznej, kosmetologii, pigmentacji upiększającej i medycznej – tylko holistyczne podejście do klienta i wspólne działanie w zakresie tych obszarów pozwala na uzyskanie doskonałych efektów estetycznych.

Pasja

Oprócz indywidualnego podejścia wyróżnia nas również pasja i zaangażowanie.
,,Twoje piękno naszą pasją’’

Image Instytut Piękna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Konrad Siemaszko

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial