Skip to content

Intraceuticals – tlenowe infuzje

Zabieg Intraceuticals to przebój w kosmetologii zwany Zabiegiem Gwiazd. Korzystają z niego m.in. Kim Kardashian, Jennifer Lopez, Madonna, czy Katy Perry.

Zabieg Intraceuticals to przebój w kosmetologii zwany Zabiegiem Gwiazd. Korzystają z niego m.in. Kim Kardashian, Jennifer Lopez, Madonna, czy Katy Perry. Zabieg polega na wtłaczaniu cząsteczek kwasu hialuronowego w głębokie warstwy skóry za pomocą czystego tlenu. Efekt? Od razu odczuwane jest wyraźne napięcie skóry, widać poprawę konturów twarzy i spłycenie zmarszczek. Zabieg doskonale nawilża, dotlenia i rozświetla cerę, dając na skórze efekt Photoshopa – zabieg idealny na lato i przed każdym Wielkim Wyjściem!

Profesjonalizm

Imponujemy obszernym zestawem metod upiększających, odmładzających, pielęgnujących, likwidujących defekty oraz wspomagających modelowanie sylwetki, a wszystko to w oparciu o preparaty i urządzenia najwyższej jakości.

Doświadczenie

Image Instytut Piękna tworzą wykwalifikowani specjaliści w zakresie medycyny estetycznej, kosmetologii, pigmentacji upiększającej i medycznej – tylko holistyczne podejście do klienta i wspólne działanie w zakresie tych obszarów pozwala na uzyskanie doskonałych efektów estetycznych.

Pasja

Oprócz indywidualnego podejścia wyróżnia nas również pasja i zaangażowanie.
,,Twoje piękno naszą pasją’’

Image Instytut Piękna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Konrad Siemaszko