Skip to content

Express Lift – napięcie i jędrność skóry

Poprawa elastyczności skóry, wygładzenie drobnych zmarszczek, poprawa kolorytu skóry, usprawnienie przepływu limfy, wygładzenie rysów twarzy.

Nowatorski, zabieg błyskawicznie poprawiający napięcie i jędrność skóry. Wyrównany koloryt i aksamitna w dotyku cera to efekt autorskiego masażu drenująco-liftingującego firmy KLAPP, który wykonywany jest na peelingu enzymatycznym.
Uwieńczeniem masażu jest aplikacja biomimetycznego peptydu, który natychmiast poprawi kontur twarzy, widocznie ją rozświetlając.
Efektem zabiegu jest poprawa elastyczności skóry, wygładzenie drobnych zmarszczek, poprawa kolorytu skóry, usprawnienie przepływu limfy, wygładzenie rysów twarzy.

Profesjonalizm

Imponujemy obszernym zestawem metod upiększających, odmładzających, pielęgnujących, likwidujących defekty oraz wspomagających modelowanie sylwetki, a wszystko to w oparciu o preparaty i urządzenia najwyższej jakości.

Doświadczenie

Image Instytut Piękna tworzą wykwalifikowani specjaliści w zakresie medycyny estetycznej, kosmetologii, pigmentacji upiększającej i medycznej – tylko holistyczne podejście do klienta i wspólne działanie w zakresie tych obszarów pozwala na uzyskanie doskonałych efektów estetycznych.

Pasja

Oprócz indywidualnego podejścia wyróżnia nas również pasja i zaangażowanie.
,,Twoje piękno naszą pasją’’

Image Instytut Piękna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Konrad Siemaszko