Skip to content
Zamykanie Naczynek – Apilus®

Jest to technika stosowana w celu uzyskania efektu koagulacji niektórych powierzchniowych niedoskonałości skóry, aby zmniejszyć ich widoczność lub całkowicie je usunąć

Termokoagulacja, to zabieg w którym wykorzystuje się ultraszybką częstotliwość radiową. Polega na przyłożeniu elektrody do skóry w miejscu zabiegu i dostarczeniu impulsu elektrycznego o wysokiej częstotliwości w bardzo krótkim czasie. Zazwyczaj dla usunięcia naczynka wystarczają 1-2 zabiegi, dla naczynek większych lub sieci otwartych naczynek trzeba przygotować się na dłuższą kurację i ustalić indywidualnie terminy wizyt. Efekty zamykania naczynek widoczne są zaraz po zabiegu, jednak proces gojenia się trwa średnio 1-2 tygodni.

Poprzez zastosowanie podwyższonej częstotliwości zabieg aparatem APILUS® jest znacznie mniej bolesny niż tradycyjnymi elektrokoagulatorami. Jest to technika stosowana w celu uzyskania efektu koagulacji niektórych powierzchniowych niedoskonałości skóry, aby zmniejszyć ich widoczność lub całkowicie je usunąć. Dzięki technice termokoagulacji możemy reagować na następujące problemy: zmiany naczyniowe, np. pęknięcia naczyń włosowatych, rubinki, zmiany skórne, np. włókniaki.

Cena we wrześniu: 100zł – 10 minut pracy urządzeniem (zamiast 150)