Skip to content
Gen Factor – bioinżynieria tkankowa – rewolucja w kosmetologii.

Niech nie odstrasza Cię skomplikowane i pozornie dalekie od urody pojęcie „bioinżynieria tkankowa”. Czas się z nim zaprzyjaźnić, jeśli chcesz korzystać ze światowej klasy kosmetologii XXI wieku. Gdy przed kilku laty dr Wojciech Karwowski z Fundacji św. Łazarza pracował wraz z grupą polskich naukowców nad preparatem do leczenia stopy cukrzycowej (trudno gojąca się rana, skutkująca często koniecznością amputacji stopy), nie mógł jeszcze wiedzieć, że oprócz lekarstwa dla cukrzyków, stworzy również bioaktywny preparat Gen Factor, umożliwiający kompleksową regenerację skóry, genialną w efektach poprzez oddziaływanie na DNA. Preparat ten przebojem wdarł się na salony medycyny estetycznej i kosmetologii, wprawiając w zdumienie i zachwyt swym inteligentnym, immunomodulującym działaniem.

GEN FACTOR – James Bond nowoczesnej kosmetologii!

Zabiegi na twarz z preparatem GEN FACTOR dają efekt widocznego zagęszczenia skóry i to aż do 20% już po pierwszej aplikacji. Preparat Gen Factor jest skuteczny w wypełnianiu zmarszczek – poprawia jędrność skóry, zwiększa jej elastyczność, zapewnia efekt liftingu i odmłodzonego wyglądu. Przynosi świetne rezultaty w leczeniu trądziku, można go stosować po zabiegach usuwania blizn i rozstępów, ponieważ zawiera transferyny – czynniki wzrostu, które stymulują odnowę uszkodzonych tkanek i tworzenia sieci naczyń włosowatych. Ponadto łagodzi egzemę, łuszczycę i atopowe zapalenie skóry. Jest pomocny w alergiach skórnych. Pomaga w przypadku owrzodzeń, poparzeń, odleżyn i wszelkich trudno gojących się ran, jak choćby pękające pięty czy wrastające paznokcie. Teraz już wiecie, dlaczego napisałam, że Gen Factor to taki James Bond kosmetologii XXI wieku.

Jak działa GEN FACTOR?

GEN FACTOR jest tzw. preparatem inteligentnym, tzn. że rozpoznaje potrzeby skóry i oddziałuje na nią dokładnie tak, jak tego potrzebuje. W skład żelu GEN FACTOR wchodzą: czynniki wzrostu, białka immunostymulujące, enzymy, substancje bakteriostatyczne, pochodne kwasów nukleinowych i aminokwasów, unikalny zestaw składników mineralnych i witamin, poliamidy.

Ceny zabiegów

GEN FAKTOR Melanostop z falą RF – 250
GEN FACTOR Acne Stop z sonoforezą – 250
GEN FACTOR Anti Age z mezoterapią mikroigłową – 350 – 400

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial