Skip to content

10 urodziny Image Instytut Piękna

Kochani! To już 10 lat odkąd jesteśmy razem

IMAGE powstał z pasji, dla Was i dzięki Wam istnieje. Dziękuję naszym Klientkom i mojemu Zespołowi za to, że moje marzenie się spełniło. Nie byłoby IMAGE, gdybyście nie wierzyły we mnie. Dziękuję mojemu Konradowi – jego pomoc i wsparcie od samego początku są dla mnie bezcenne. Teraz razem tworzymy to wszystko dla Was, bo chcemy, byście czuły się zadbane i zrelaksowane po pobycie u nas.
10 lat przyniosło wiele zmian w moim życiu, oczywiście tych pozytywnych. Doczekałam się wspaniałej rodziny, spełniam swoje marzenia i pasje. I jak się ostatnio okazało – mimo, że znamy się tak długo, część z Was nie wie, że oprócz pracy mam jeszcze drugą pasję – od 20 lat hoduję setery irlandzkie. Hobby jest potrzebne do rozwoju i spełniania marzeń. Cieszę się, bo robiąc to, co lubię, jestem szczęśliwa, że obok mam wspaniałych ludzi, przyjaciół – tak w pracy, jak i poza nią. Dlatego chciałabym w wyjątkowy sposób podziękować naszym Klientkom, które są z nami od początku (a nawet dłużej).

Z okazji 10 urodzin, nasze wspólne 10-letnie Klientki otrzymają darmowy zabieg odmładzająco-relaksujący. To prawdziwa nawilżająca uczta dla skóry, taniec poprzez masaż i impreza z maską odmładzającą o 10 lat.

Jeszcze raz dziękuję, że jesteście z nami!

Profesjonalna i punktualna obsługa, precyzyjne doradztwo i dyskrecja. Piękny gabinet zachęca do zostania na dłużej!!! Dziękuję bardzo 🙂

Ewa

Brakuje mi słów, żeby nic opisać to co wydarzyło się podczas umówionej wizyty. Jestem pod wrażeniem perfekcjonizmu. Pani Sylwii przemiła osoba w 100% skradła moje serce pod względem zaufania oddałam się w jej ręce bez zawahania. I efekt mnie tylko w tym wszystkim uświadomił, że wchodząc do tego salonu już od samego wejścia czuje, że trafiłam tam gdzie zaopiekują się mną profesjonaliści.

Katarzyna

Przecudna obsługa i atmosfera poczynając od recepcji, a kończąc na p.Sylwii. Pani Sylwia to pełna profesjonalistka dbająca o wysoki komfort klientki. Przy tym jej umiejętności spełniają, wręcz powiedziałabym, że przerastają oczekiwania klientki. Przy mojej nadwrażliwości na ból makijaż permanentny wykonała bezboleśnie. Bardzo, bardzo dziękuje i polecam.

Beata

Pełen profesjonalizm. Super atmosfera. Zawsze wychodzę zadowolona z efektów. Serdecznie polecam

Ewelina

Jak zwykle miła i profesjonalna obsługa. 100% zadowolenia. Polecam.

Aga

Po każdej wizycie jestem bardzo zadowolona, ufam pani Sylwi całkowicie i nie znam nikogo kto jest tak bardzo poświęcony swojej pracy. Dziękuje serdecznie i pozdrawiam.

Aneta

Profesjonalnie od początku do samego końca. Bardzo doceniam czas poświęcony na rozmowę i omawianie różnych opcji. I oczywiście wspaniała kawa.

Iwona

Profesjonalizm

Imponujemy obszernym zestawem metod upiększających, odmładzających, pielęgnujących, likwidujących defekty oraz wspomagających modelowanie sylwetki, a wszystko to w oparciu o preparaty i urządzenia najwyższej jakości.

Doświadczenie

Image Instytut Piękna tworzą wykwalifikowani specjaliści w zakresie medycyny estetycznej, kosmetologii, pigmentacji upiększającej i medycznej – tylko holistyczne podejście do klienta i wspólne działanie w zakresie tych obszarów pozwala na uzyskanie doskonałych efektów estetycznych.

Pasja

Oprócz indywidualnego podejścia wyróżnia nas również pasja i zaangażowanie.
,,Twoje piękno naszą pasją’’

Image Instytut Piękna. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Konrad Siemaszko

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial