Collagenique – zabieg kolagenowej regeneracji i nawilżenia skóry oparty na rewelacyjnych składnikach anti-age. Kolagen to białko, które jest jednym z głównych składników tkanki łącznej, odpowiedzialne jest za sprężystość, jędrność i nawilżenie skóry. Już po 25-tym roku życia rozpoczyna się proces stopniowego zanikania kolagenu (średnio 1% rocznie). Prowadzi to do zapadania się rusztowania kolagenowo-elastynowego, co widoczne jest jako “kurze łapki”, zmarszczki i bruzdy.

 Aktywne składniki zawarte w kosmetykach z linii Collagenique to:

  • Hydro-Marine Collagen to koncentrat kolagenu morskiego, który jest bogatym źródłem peptydów i aminokwasów, doskonale nawilża i zmniejsza widoczność zmarszczek.
  • Hydroavena HPO-LQ to zmikronizowane oligopeptydy z owsa, które wiążą wilgoć w skórze.
  • Sterocare PH – wyciąg z kwiatów koniczyny czerwonej o właściwościach przeciwzapalnych oraz stymulujących syntezę kolagenu i elastyny.
  • Wyciąg z łożyska (placenta) bogaty w składniki takie jak: witaminy, kwas foliowy, enzymy. Placenta poprawia metabolizm skóry i zwiększa ukrwienie tkanek.
  • Argirelina to peptyd posiadający właściwości rozluźniające napięcie mięśni, tym samym zapobiega powstawaniu zmarszczek mimicznych oraz wygładza skórę.

Ceny zabiegu w marcu:

Z maską kremową 120zł 140zł
Z maską algową 140zł 160zł
Z maską kremową i algową 160zł 180zł