Theo Marvee

172

Profesjonalne, francuskie kosmetyki do pielęgnacji twarzy. Firma powstała z miłości do piękna, inspirowana ideą zatrzymania i cofnięcia czasu. Głównym założeniem przy pracy nad produktami kosmetycznymi jest chęć dostarczenia produktów o niespotykanej do tej pory sile działania, które mogłyby być dostępna dla wszystkich a nie jedynie dla finansowej
elity. Nasz zespół specjalistów tworzy rewolucyjne receptury i przy współpracy wielu najlepszych światowych laboratoriów produkuje kosmetyki zadziwiające coraz szersze rzesze klientów na całym świecie. Łącząc magię, tradycję i nowoczesność Théo Marvée zatrzymuje czas i cofa go sprawiając, że przestaje mieć on znaczenie.

Theo Marvee TEMPTATION

Jest to luksusowy, liftingujący, przeciwzmarszczkowy i nawilżający zabieg z jadem węża i komórkami macierzystymi z jabłek. Wskazaniami do zabiegu jest skóra dojrzała, zmęczona, wymagająca silnej regeneracji oraz z widocznymi zmarszczkami. Po zabiegu czujemy efekt natychmiastowego napięcia skóry, poprawę sprężystości skóry, lifting owalu twarzy oraz rozświetlenie i nawilżenie. Głównym składnikiem zabiegu jest jad węża (syn-ake) mający właściwości paraliżujące mięśnie mimiczne twarzy, a przez to likwiduje zmarszczki mimiczne i zapobiega powstawaniu nowych. Również kolejnym ważnym składnikiem jest kompleks z ekstraktu z drzewa Quechua i cykorii, który natychmiast napina skórę, zapewnia szybki i trwały efekt liftingu.

Cena: 160zł

THEO MARVEE – RETIVAGE

Upływ czasu, zanieczyszczenie, promieniowanie UV to czynniki, które mają negatywny wpływ na wygląd naszej skóry. Zabieg RETIVAGE to retinolowa rewolucja w walce ze zmarszczkami!

Retinol to witamina A, która jest ceniona za niezwykłe szerokie działania, np. walka ze zmarszczkami, przebarwieniami, bliznami, a także trądzikiem. Reguluje proces keratynizacji, stymuluje syntezę kwasu hialuronowego, produkcję kolagenu i elastyny oraz hamuje działanie wolnych rodników. Dzięki temu nasza skóra jest jędrniejsza, bardziej
wygładzona, rozjaśniona, grubsza i mniej wrażliwa.

W zabiegu również znajduje się składnik Adenozyna (składnik budulcowy ludzkiego DNA). Jeden z najskuteczniejszych związków o działaniu przeciwzmarszczkowym. Regeneruje skórę poprzez syntezę kolagenu i elastyny a jednocześnie blokuje rozpad siateczki kolagenowej sprawiając, ze twarz staje się młodsza, napięta i wygładzona.

Bajkalina – to substancja pozyskiwana z tarczycy bajkalskiej (zioło z Dalekiego Wschodu). Ma bardzo nietypowe działanie przeciwzmarszczkowe, które polega na oddziaływaniu na telomery fibroblastów, co hamuje starzenie komórkowe i przywraca aktywność typową dla komórek o około 10 lat młodszych. Flawony zawarte z tarczycy bajkalskiej mają właściwości antybakteryjne i przeciwzapalne oraz działają jak przeciwutleniacze,
powodując zmniejszenie się widoczności zmarszczek. Bajkalina jest także naturalnym filtrem UVA i UVB oraz hamuje działanie tyrozynazy działając rozjaśniająco na skórę.

Polecamy rozszerzenie zabiegu o bioaktywny zabieg na okolicę oczu. 

Ceny zabiegów:

Zabieg 160 z peelingiem enzymatycznym, a z zabiegiem na oczy 220
Zabieg 180 z peelingiem migdałowym, a z zabiegiem na oczy 240